В Україні хочуть ввести єдиний механізм реструктуризації боргів за комуналку

Місцевим органам влади доручать створити комісії, які будуть займатись реструктуризацією боргів за ЖКП

У Верховній раді зареєстрували законопроект, яким пропонується ввести єдиний механізм реструктуризації боргів за житлово-комунальні платежі. Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Цей закон передбачає, що для реструктуризації заборгованості громадяни укладають з підприємствами надавачами житлово-комунальних послуг договори про щомісячне рівномірне погашення реструктурованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за ЖКП.

Розмір щомісячного платежу реструктурованої заборгованості складає 15% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

За умови, якщо доходів громадян, які уклали договори про реструктуризацію заборгованості, не вистачить на повне погашення цієї заборгованості, термін дії договору продовжується до повного її погашення.

Цей закон також доручає місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування створити місцеві постійно діючі комісії з реструктуризації заборгованості з оплати ЖКП.

Контроль за правильністю реструктуризації заборгованості з оплати комуналки покладається на місцеві постійно діючі комісії з реструктуризації цієї заборгованості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук