В Україні настав «день тиші» перед президентськими виборами

В «день тиші» заборонено розповсюдження агітаційних матеріалів

СуспільствоЮрій Братюк, 30 березня 20193230

У суботу, 30 березня, в Україні настав так званий «день тиші» перед виборами, коли заборонено будь-яку агітацію і прояви політичної реклами у засобах масової інформації або на зовнішніх носіях.

Згідно з Законом України «Про вибори президента України», в останню добу перед виборами заборонено проведення зустрічей із виборцями, мітингів, демонстрацій чи пікетів, проведення дебатів та прес-конференцій щодо передвиборних програм.

Також заборонено будь-які прояви політичної реклами у засобах масової інформації або на зовнішніх носіях, а також розповсюдження агітаційних матеріалів.

«Передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів», - зазначається у статті 57 закону «Про вибори президента України».

Нагадаємо, вибори президента України відбудуться 31 березня. За посаду президента змагатимуться 39 кандидатів. Для перемоги кандидат повинен здобути понад 50 відсотків голосів. Якщо цього не станеться, 21 квітня відбудеться другий тур виборів, у якому зустрінуться два кандидати з найбільшою підтримкою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук