В Україні оголосили конкурс на посаду мовного омбудсмена

Уповноважений з питань захисту української мови повинен також володіти англійською і мати правозахисний досвід

Секретаріат уповноваженого Верховної Ради України з прав людини почав набір кандидатів на посаду уповноваженого із захисту державної мови. Прийом документів від кандидатів триватиме до 00:00 30 серпня, а конкурс, на якому оберуть мовного омбудсмена, пройде 4 вересня.

Після того, як конкурсна комісія визначить переможця, його кандидатуру винесуть на розгляд уряду для подальшого затвердження.

Кандидатам на посаду уповноваженого з захисту державної мови на момент подання заяви має виповнитися 35 років, вони повинні мати вищу освіту, а також володіти державною та англійською мовами. Також кандидати на посаду мовного омбудсмена повинні мати досвід правозахисної діяльності або досвід діяльності щодо захисту державної мови, а також – високі ділові та моральні якості і відповідний освітній і професійний рівень.

Як повідомила прес-служба Омбудсмена, посада уповноваженого із захисту державної мови визначена законом «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який набув чинності 16 липня.

Свої заяви кандидати повинні надіслати рекомендованим листом або принести особисто до секретаріату омбудсмена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук