В Україні сформували Раду прокурорів

Всеукраїнська конференція працівників прокуратури обрала органи прокурорського самоврядування за своєю квотою – членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії і Ради прокурорів. Про це повідомив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко на брифінгу 28 квітня у Києві, передає Інтерфакс.

«Всеукраїнська конференція співробітників прокуратури виконала покладені на неї завдання щодо формування кваліфікаційно-дисциплінарної комісії (КДК) і Ради прокурорів», – сказав Куценко.

Він зазначив, що обрані прокурорські квоти в КДК і Раду прокурорів.

За словами Куценка, обрані усі п'ять членів КДК від прокурорів (ще три обираються від наукових кіл, один – від адвокатури і три – від омбудсмена). До Ради прокурорів делегати конференції обрали 11 осіб за прокурорською квотою, ще двоє будуть обрані ВНЗ, але Рада прокурорів вже є вповноваженою і найближчим часом відбудеться її засідання.

Як повідомляв ZAXID.NET,  26 квітня в Києві розпочалась перша Всеукраїнська конференція прокурорів, що тривала три дні. На цій конференції, згідно із змінами до закону про прокуратуру, що вступили в дію 15 квітня, і було обрано членів Ради прокурорів і кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук