В Україні створили Фонд розвитку підприємництва для підтримки малого бізнесу

Бюджет Фонду становить 2 млрд гривень, які підуть на програму кредитів

Верховна Рада підтримала у другому читанні урядовий законопроект про зміни до держбюджету на 2020 рік, яким створюється Фонд розвитку підприємництва. За відповідне рішення проголосував 261 депутат.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передбачені законом 2 млрд гривень для Фонду підуть на програму кредитів підтримки мікро- та малого бізнесу. Йдеться про програму «Повертайся та залишайся», анонсовану президентом Володимиром Зеленським. За задумом, у межах цієї програми малий бізнес зможе отримати до 1,5 мільйона гривень кредиту на власний розвиток під 5-9% річних терміном на 5 років.

«Державна програма дозволить надати доступні кредити за зниженою ставкою на відкриття власної справи, створити додатково близько 90 тисяч легальних робочих місць лише у перший рік дії програми», – написав він.

Раніше Олексій Гончарук говорив, що для участі в програмі кредитів потрібен буде бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а наявний бізнес – лише той, що працює мінімум 12 місяців. Кредити можна буде брати в будь-якій сфері діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук