В Україні вивчено лише 4% морського шельфу, - Нафтогаз

Економіка19 червня 20115981

На сьогоднішній день вивчено тільки 4% територій Чорного та Азовського морів, де виявлено 2,5 мільярди тонн умовного палива. Про це в ефірі «5 каналу» повідомив заступник голови правління НАК «Нафрогаз України» Вадим Чупрун.

«Вивчено тільки 4% території, звичайно - це зовсім мало. Ми втратили дуже багато часу. Сьогодні можливості наші для освоєння шельфу Чорного моря, якщо м'яко сказати, дуже маленькі. Які запаси, навіть з урахуванням того, що 4% всього розвідано - на сьогоднішній день маємо близько 2,5 мільярдів тонн умовного палива. Якщо враховувати, що лише 4% досліджено, то це дуже добре. У тому числі: в Чорному морі на мілководді, глибиною води до 100 метрів, ми маємо близько 900 мільйонів тонн умовного палива, враховуючи Азовське - десь близько 400 мільйонів тонн, та враховуючи основну частину, а це більше 55% на глибоководній частині, де у нас замазці є попередні дослідження, це сейсміка, ми маємо понад мільярд тонн умовного палива. Тобто перспектива на сьогодні дуже серйозн », - повідомив Чупрун.

Тому не випадково виявили цікавість всі компанії, які звертаються до нас з проханням працювати разом снами з освоєння шельфу Чорного моря. Всі компанії, в першу чергу, ставлять питання про спільну роботу на шельфі Чорного моря. І це не випадково - є колосальна можливість використовувати ті ресурси, які закладені природою », - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук