В Україні з 1 квітня зросла мінімальна сума допомоги при безробітті

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 1 квітня 201712370

В Україні з суботи, 1 квітня, зріс мінімальний розмір допомоги при безробітті для застрахованих осіб, повідомила Державна служба зайнятості.

Підвищення склало 120 грн, таким чином допомога зросла до 1280 грн.

«Ця норма встановлена постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 19.01.2017 № 132 Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю і має на меті покращення рівня матеріального забезпечення безробітних громадян. Це підвищення стосується застрахованих осіб, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації в центрі зайнятості, становив не менше шести місяців», – уточнили у відомстві.

В Держслужбі зайнятості також додали, що «такі громадяни мають право на одержання допомоги по безробіттю, розмір якої залежить від розміру заробітної плати за останнім місцем роботи, страхового стажу та причини звільнення, проте не може бути меншим, ніж 1280 грн». Максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб – зараз це 6400 грн.

Загальна тривалість виплати зазначеної допомоги не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років, а для осіб передпенсійного віку (за 2 роки до настання права на пенсію) тривалість виплати допомоги при безробітті не може перевищувати 720 календарних днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук