В Україні за перетин залізничної колії у невстановленому місті – штраф 170 грн

Економіка7 грудня 20102471

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність транспорту», який передбачає підвищення розмірів штрафних санкцій більше, ніж у чотири рази за порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті, користування засобами залізничного транспорту, порушення правил, спрямованих на забезпечення схоронності вантажів на залізничному, морському, річковому та автомобільному транспорті.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Міністерства транспорту та зв’язку України.

Як запевнили в Мінтрансі, якщо раніше за перехід залізничної колії у невстановленому місті з правопорушника стягували не більше 17 грн штрафу, то з набуттям чинності зазначеного закону порушник може сплатити у 10 разів більше. За зрив залізничної пломби з вагону раніше порушника могли штрафувати на 85 грн, тепер - більше 500 грн.

Залізничники сподіваються, що завдяки посиленню відповідальності за втручання в діяльність транспорту зменшиться кількість випадків незаконних посягань на вантажі та майно залізниць.

З початку цього року працівники воєнізованої охорони залізничного транспорту затримали 18 229 порушників правил, встановлених на залізничному транспорті. З них 16696 осіб було оштрафовано на загальну суму 161,8 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук