В Україні запрацювала система покупки в інтернет-магазинах без заповнення форм та реєстрацій

Компанія MasterCard запустила в Україні сервіс MasterPass, яку можна порівняти з електронним гаманцем, в якому зберігаються дані різних платіжних карт і інструментів, а також адреси доставки.

Таким чином, здійснюючи покупку в інтернет-магазині, користувачеві потрібно лише вибрати карту або рахунок, з якого він бажає зробити платіж, і одну зі своїх адрес, на яку хоче отримати доставку, пише AIN.ua.

При цьому платежі через MasterPass ще безпечніші, оскільки сайт магазину не отримує дані про карти і рахунки користувача.

Інтернет-торговці можуть підключити MasterPass безкоштовно, звернувшись до служби підтримки сервісу. Після цього на сайті магазину з’явиться кнопка «Оплатити з MasterPass», яка дозволить покупцеві здійснити оплату в кілька кліків без заповнення форм та реєстрації. Обробка і безпека платежів лежить повністю на MasterCard.

На сьогодні MasterPass доступний в 270 тис магазинів. Україна стала 32 ринком, в якій запущений MasterPass.

«Сьогодні Україна – найдинамічніший ринок електронної комерції в Європі. Згідно з дослідженнями, його зростання в 2015 році становило 35%», – говорять в компанії.

В Україні розрахуватися за допомогою MasterPass вже можна на сайтах більш ніж 2000 інтернет-торговців. Також технологія працює в мобільних додатках.

Крім того, в компанії обіцяють, що за допомогою MasterPass можна буде платити не тільки в онлайні, але і в офлайн-магазинах завдяки технології безконтактних платежів NFC. У США таку можливість запустять в липні 2016 року, але в Україні вона з’явиться не раніше 2017.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук