В Україні запрацював онлайн-сервіс для вибору платних автомобільних номерів

Номерні знаки згрупували за вартістю та адресами територіальних сервісних центрів, де вони є в наявності

СуспільствоАнна Журба, 5 листопада7180

У сервісних центрах МВС запрацював онлайн-сервіс, що дозволяє перевірити наявність платних номерних знаків, які містять визначену комбінацію цифр і видаються за бажанням власника авто.

«У вільному доступі на сайті Головного сервісного центру МВС та сайтах усіх регіональних сервісних центрів МВС з’явився перелік вільних платних номерних знаків. Для зручності користувачів вони згруповані за вартістю та адресами територіальних сервісних центрів МВС, в яких такі знаки є», – йдеться в повідомленні сервісного центру МВС Львівщини.

Щоб перевірити наявність платних номерних знаків, власник авто залежно від місця його реєстрації має зайти на сайт відповідного регіонального сервісного центру МВС та серед послуг обрати «Номерні знаки: виготовлення та зберігання» та в категорії «Додатковий сервіс» обрати «Наявність платних номерних знаків».

Інформація на сайті оновлюється щодня. Забронювати номерний знак наразі неможливо, тому власнику авто рекомендують обирати кілька варіантів і з пакетом документів прийти до сервісного центру, у якому вони є. З собою потрібно мати ті ж документи, що потрібні для реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів.

Додамо, що на сайті Головного сервісного центру МВС можна також перевірити вартість платних номерних знаків за допомогою калькулятора цін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук