В Україні запустили новий сервіс з дистанційного отримання електронних ключів

Електронні ключі, видані центром, дозволяють звітувати в режимі онлайн перед держорганами

ЕкономікаАндрій Стець, 9 листопада 20185110
Скористатися сервісом зможуть тільки клієнти центру, мають чинні сертифікати

Акредитований центр Державної фіскальної служби (ДФС) впровадив новий електронний сервіс з дистанційного отримання сертифікатів відкритих ключів. Про це повідомили в прес-службі відомства у п'ятницю, 9 листопада.

«Кожен клієнт нашого Акредитованого центру з цього дня має можливість самостійно, в режимі 24/7, а головне - дистанційно, за 2-3 хвилини отримати новий сертифікат з терміном придатності до двох років», - сказав в.о. заступник голови відомства Євген Бамбізов.

Скористатися сервісом зможуть тільки клієнти центру, мають чинні сертифікати за умови, що реєстраційні дані власника залишилися без змін і особистий ключ клієнта не скомпрометований (пароль відомий тільки власнику).

Електронні ключі, видані центром, дозволяють звітувати у режимі онлайн перед органами Державної статистики України та Пенсійного фонду.

Зазначимо, що акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС створений в 2014 році. Тільки він безкоштовно надає сертифікати відкритих ключів всім суб'єктам господарювання, органам державної влади і місцевого самоврядування, установам і організаціям усіх форм власності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук