В Україні змінено порядок ведення книги записів про держреєстрацію земельних актів

Економіка31 грудня 20105960

В Україні з 1 січня 2011 року набуде чинності постанова Кабінету міністрів України від 9 вересня 2009 року № 1021 «Про затвердження порядків ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі».

Одночасно з цією постановою набула чинності постанова "Про затвердження Тимчасового порядку присвоєння кадастрового номера земельній ділянці" (№ 747 від 18 серпня 2010 року), яка була ухвалена урядом Миколи Азарова в розвиток постанови попереднього уряду - "Про затвердження порядків ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі".

Кабінет міністрів України постановою № 749 від 18 серпня 2010 року затвердив тимчасовий порядок присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Як пояснюється в цієї постанові, таке рішення ухвалено з метою забезпечення проведення державної реєстрації земельних ділянок у період до законодавчого врегулювання питань щодо ведення державного земельного кадастру та відповідно до пункту "д" статті 13 Земельного кодексу України.

Уряд Юлії Тимошенко постановою № 1021 від 9 вересня 2009 року затвердив порядки ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі. Передбачалося, що ця постанова набере чинності з 1 січня 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук