В Україну транспортували 80 тис. тонн азербайджанської нафти

Компанія «Укртатнафта» готується прийняти на переробку 80 тис. тонн азербайджанської легкої нафти Azeri Light, яку транспортували в Україну в останніх числах грудня 2016 року. Про це повідомили у прес-службі «Укртатнафти».

Зазначено, що планується, що загальний обсяг таких поставок на ПАТ «Укртатнафта» у 2017 році сягне 1,3 млн тонн.

«Реалізація цього проекту стала можливою завдяки домовленостям між президентами України та Азербайджану щодо відновлення поставок нафти на українські НПЗ. Постачальником нафтової сировини виступає державна нафтова компанія Азербайджану SOCAR. З жовтня минулого року SOCAR вже здійснює поставки іранського газового конденсату на ПАТ «Укртатнафта», – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що у 2016 році, завдяки реалізації загального проекту з диверсифікації постачання енергоресурсів, «Укртатнафта» збільшила переробку на 11%, а у попередніх планах компанії – збільшення переробки більше ніж на 41%.

«Також завдяки поставкам на Кременчуцький НПЗ нафтової сировини з низьким вмістом сірки і використанню сучасних технологій ПАТ «Укртатнафта» планує збільшити виробництво високоякісних нафтопродуктів та здійснити повний перехід на виробництво палива, що відповідає параметрам стандарту Євро-5», – зазначили у компанії.

Зазначимо, 2 листопада ПАТ «Укртранснафта» і ПАТ «Укртатнафта» (оператор Кременчуцького НПЗ) підписали протокол про наміри прокачати в найближчі три роки 4 млн тонн азербайджанської нафти на завод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук