Вадима Пристайка призначили послом України при НАТО

Першого заступника міністра закордонних справ Вадима Пристайка призначено послом при НАТО

Президент Петро Порошенко призначив головою місії України при НАТО першого заступника міністра закордонних справ Вадима Пристайка. Про це йдеться в указі президента №179 від 7 липня.

«Призначити Пристайка Вадима Володимировича головою місії України при НАТО», – сказано в ньому.

Зазначимо, що досі виконувачем обов'язки голови місії був Єгор Божок. Він замінив на ній Ігоря Долгова, який рішенням президента від 29 травня 2015 року був звільнений у зв'язку з його призначенням заступником міністра оборони з питань європейської інтеграції

47-річний Пристайко в 2007–2009 роках був заступником директора департаменту НАТО, з 17 грудня 2014 року займав посаду заступника міністра закордонних справ - керівника апарату, а з 16 березня - першого заступника міністра.

До цього, з листопада 2012 року до 29 жовтня 2014 року, він був послом України в Канаді, а також із грудня 2012 року до 29 жовтня 2014 року - представником України при Міжнародній організації цивільної авіації (ICAO).

У 2009-2012 роках Пристайко працював радником-посланником, заступником керівника місії посольства України в США, в 2002-2006 роках - радником із політичних питань, тимчасовим повіреним у справах України в Канаді.

У 2001-2002 роках він працював головним консультантом головного управління з питань зовнішньої політики Адміністрації президента.

Пристайко здобув вищу освіту (в 1994 році закінчив Київський політехнічний інститут, а в 1998 році отримав ступінь магістра в Українській академії зовнішньої торгівлі), володіє англійською мовою.

Зауважимо, що для призначення Пристайка послом при НАТО Україна отримала агреман (дозвіл на призначення конкретної особи послом) від усіх 28 держав-членів організації.

Як інформував ZAXID.NET, 6 липня президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України», який одним із пріоритетів національних інтересів держави визначає членство в НАТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук