Вчителі з Луганщини протягом місяця навчатимуть дітей на Львівщині

В проекті беруть участь вчителі початкових класів, української і англійської мов та історії

Сьогодні, 21 жовтня, до Львова приїхали 25 вчителів з Луганщини, які навчатимуть дітей у Львові і області у рамках проекту «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості». Проект передбачає обмін учителями у Львівській, Тернопільській та Луганській області. Про це ZAXID.NET  розповіла головна спеціалістка департаменту освіти ЛОДА Галина Мартиняк.

«Згідно з умовами проекту, наші вчителі їдуть на Луганщину, а луганчани працюють тут замість них. У такий спосіб ми обмінюємося досвідом і вчимося новому. Насправді кожна область має свої особливості і специфіку роботи у навчальних закладах, тому це має бути дуже цікаво», - розповіла Галина Мартиняк.

За словами спеціалістки департаменту освіти, в проекті беруть участь вчителі початкових класів, української і англійської мов та історії. Поселенням педагогів займатимуться районні департаменти освіти.

Нагадаємо, 29 липня на Львівщині в рамках Всеукраїнського проекту «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості» голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин підписали угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією. Обмін вчителів – один із перших заходів у рамках цієї угоди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук