«Велика сімка» закликала Україну узгодити податкову реформу з вимогами МВФ

ЕкономікаОксана Руда, 5 листопада 201515631

Посли країни «Великої сімки» оприлюднили спільну заяву із закликом до України узгодити свою податкову реформу з вимогами, які ставить перед країною Міжнародний валютний фонд.

«Ми твердо віримо, що будь-які зміни у податковій системі України мають бути результатом чесної і відкритої дискусії між урядом, нардепами, а також українськими та іноземними компаніями, що працюють тут. Будь-які зміни повинні бути фіскально стійкими. Не менш важливо, щоб зміни були узгоджені з зобов'язаннями України перед МВФ. На нашу думку, будь-який проект закону у Верховній Раді має брати це до уваги», – йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті уряду Великобританії.

Посли «Великої сімки» зазначили, що уряд України весь минулий рік наполегливо і конструктивно працював над тим, щоб відповідати вимогам МВФ. І G7 готова працювати з депутатами і Кабміном з тим, щоб програма МВФ тривала.

Нагадаємо, що Мінфін і депутати Верховної Ради запропонували свої версії податкової реформи. У Мінфіну – більш консервативний проект, який скорочує бюджет-2016 на суму близько 60 млрд гривень і який має підтримку Міжнародного валютного фонду. Депутати просувають більш радикальні зміни, які можуть коштувати до 145-200 млрд гривень за різними оцінками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук