Велика вода затопила сотні гектарів посівів і десятки будинків на Тернопільщині

У Монастириському районі Дністер перелився через дамбу

Через сильне затоплення людей довелося відселяти з небезпечних зон

Сильні дощі, які впродовж останніх днів йдуть на заході України, призвели до значного підйому річки Дністер, яка перелилася через дамбу і затопила сотні гектарів сільськогосподарських угідь і десятки будинків у трьох селах Монастириського району Тернопільської області.

За повідомленням обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, найбільше від негоди постраждали села Устя Зелене, Коропець, Вістря.

Зокрема, у селі Устя Зелене у четвер, 25 червня вода перелилася через дамбу, яка призначена для захисту сільськогосподарських угідь. Внаслідок розливу відбулося затоплення близько 500 гектарів. Із небезпечної зони рятувальники відселили 57 жителів.

У селі Коропець вода підтопила 42 приватних домогосподарства, 46 гектарів сільськогосподарських угідь, 42 господарські будівлі та 38 житлових будинків. У цьому селі рятувальники відселили понад сотню місцевих жителів.

У селі Вістря вода підтопила 17 домогосподарств, 7 житлових будинків, 17 господарських будівель, 16 колодязів, 17га сільськогосподарських угідь. 12 мешканців з цього села евакуювали.

Фото ГУ ДСНС у Тернопільській області

Додамо, що негода в Монастириському районі також вирувала напередодні.

Загалом через підйом води у річках внаслідок сильних дощів найбільших збитків зазнали Івано-Франківська і Чернівецька області. Також вода підтопила кілька населених пунктів на Закарпатті та Львівщині. Вода розмивала або затоплювала дороги і залізничні колії, будинки і поля. Держава наразі оцінила збитки від негоди у майже 700 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук