Великі Збори Комітету Майдану Львівщини

Рівно рік тому, студентські та громадські активісти Львівщини зібралися для того аби об’єднати зусилля для боротьби з антинародним режимом Януковича.

БлогиРоман Матис , 4 січня 2015 350
Роман Матис
маркетолог, громадський діяч, політтехнолог
Великі Збори Комітету Майдану Львівщини

Одним з питань порядку денного Великих Зборів було підведення підсумків прожитого року, визначення нових чи коригування старих цілей і прийняття відповідної резолюції, котру приводжу нижче.


РЕЗОЛЮЦІЯ

Комітету Майдану Львівщини

м.Львів                                                                                                           03 січня 2015 року

 

Сьогодні, 3 січня 2015 року, минув рівно рік, як спільним рішенням численних громадських активістів, представників громадських організацій, студентства, ряду політиків та лідерів громадської думки, а також просто небайдужих львів’ян було дано старт новій громадській ініціативі, якою став Комітету Майдану Львівщини.

Починаючи з 22 листопада 2013 р. громадські активісти Львівщини взяли участь в акціях протесту проти режиму Януковича в Києві, Львові та інших містах, містечках, селищах та селах країни. Гостра потреба в чітких та злагоджених діях усіх протестних середовищ, стала основою для прийняття рішення про створення дієвого революційного центру в регіоні, яким став Комітет Майдану Львівщини.   

28 грудня 2013 року відбулось остаточне підготовче засідання Оргкомітету, яке завершилось зустріччю із представником Ради Майдану Петром Порошенком. А 3 січня 2014 р. відбулися збори студентських і громадських активістів Майданів Львова і Львівщини у яких взяли участь понад 130 активістів, які представляли десятки громадських організацій, груп та середовищ Майдану. Збори проголосили створення Комітету Майдану Львівщини та прийняли Декларацію, яка і стала головним документом та дороговказом дій на найближчий період.

Завданнями Комітету Майдану Львівщини були не боротьба за посади чи політичні впливи, не повчання чи демагогія, не створення майданчиків для піару, а ефективна боротьба заради спільної мети. Саме тому, Комітет Майдану Львівщини став міцною ланкою всенародного здвигу – Майдану, який завершився перемогою над антинародним режимом Януковича.

Частина вимог та планів, зафіксованих у Декларації Комітету Майдану Львівщини від 3 січня, заявах та зверненнях від 18, 20, 21, 26, 31 січня,  4, 7, 12, 22, 24 лютого 2014 р. та інших публічних документах, на сьогодні виконані. Однак чималий перелік раніше окреслених пунктів і сьогодні є надзвичайно важливими для реалізації в сучасних історичних умовах. Саме тому, підводячи риску під своєю попередньою діяльністю, Комітет Майдану Львівщини вважає за необхідне актуалізувати та окреслити нові завдання та цілі для своєї майбутньої роботи:

 

  • комітет як ефективна комунікаційна площадка для громадських середовищ, організацій та політиків Львівщини;
  • напрацювання рішень для зміни системи формування та функціонування влади в Україні;
  • контроль за діяльністю органів державної та місцевої влади в Україні;
  • експертний майданчик для аналізу та напрацювання проектів змін, необхідних як на Львівщині, так і в державі;
  • нагляд за реалізацією загальнонаціональних реформу області;
  • посилення впливу громадського сектору на політичні процеси в Україні;

 

Окремо акцентуємо на двох конкретних напрямках:

  • контроль та участь в проведенні повномасштабної люстрації в країні;
  • контроль за діяльністю влади по встановленню і покаранню усіх винних в загибелі Героїв Майдану, побитті учасників протестів, порушенні прав і свобод активістів Революції Гідності;

 

Переконані, що спільними зусиллями ми переможемо у війні, відновимо територіальну цілісність України, побудуємо сильну Європейську Українську Державу.

 

Разом – Сила!

Слава Україні!

 

Львів, 3 січня 2015 р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук