Разом - сила! Не даймо політикам позбавити нас тієї сили, сильні ми їм не потрібні

Пам'ятайте, політикам набагато легше маніпулювати нами, коли ми не згуртовані і сваримося між собою, також в той час їм найзручніше робити речі в котрих вони зацікавлені, наша увага відведена від них

БлогиРоман Матис , 8 вересня 2014 185
Роман Матис
маркетолог, громадський діяч, політтехнолог

Любі українці, хочу вам нагадати, що розпочалися передвиборні перегони. Ставки у цих виборах настільки високі, що ви собі навіть не можете уявити, для декого з політиків це взагалі "останній шанс", для декого "принципове питання", а для декого необхідність "закріпитися у владі".
Не маю сумнівів щодо того, що ваш вибір продиктований вам вашим розумом та серцем. Без огляду на те, що більшість рішень професіно підготовані і подані електорату так, як того хоче замовник - політична сила, це все ж ваш вибір і ваше право.
Вірю, що обираєте не конкретних персонажів, а те, що ви вкладаєте в них особисто: героїзм, непохитну позицію, сильний характер, правильні гасла, відмінність від інших, справжній патріотизм і таке інше. Кожен з ваших обранців наділений тим, що близьке вам у цей час і обираєте ви, мушу визнати, хороші риси в своїх героях. Але маю до вас прохання, пам'ятайте, що це все може бути грою заради результату на виборах і коли  вибори закінчаться, все може стати, як в казці про Попелюшку, а може і ні, цього ми наперед знати не можемо. Тому звертаюсь до вас з проханням: відстоюючи власні переконання  оперуйте лише програмними засадами та обіцянками ваших фаворитів, не переходьте на особисті образи опонента, бо не відомо хто у підсумку виявиться правим. Може статись так, що ви посваритесь з хорошою людиною через те, чого насправді не існує і відмотати все назад буде або важко або неможливо. Пам'ятайте, політикам набагато легше маніпулювати нами, коли ми не згуртовані і сваримося між собою, також в той час їм найзручніше робити речі в котрих вони зацікавлені, бо наша увага відведена від них в сторону. Згадайте гасло Євромайдану: Разом - сила! Не даймо політикам позбавити нас тієї сили, сильні ми їм не потрібні.
Слава Україні та її героям!

Роман Матис Разом сила

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук