Великобританія розблокувала рахунки втікача Злочевського

ЕкономікаО.Г., 22 січня 20153390

Великобританія офіційно розблокувала рахунки компанії Brociti Investments Ltd Миколи Злочевського на суму $23 млн у зв'язку зі зняттям усіх звинувачень.

Про це йдеться у рішенні Центрального суду з кримінальних проваджень Англії та Уельсу, повідомляє прес-служба Burisma Holdings, засновником якого офіційно є Brociti Investments Ltd.

Як зазначається, справа була закрита після того, як суд проаналізував період з 2002 року по грудень 2014 року на предмет неправомірності джерел походження коштів компаній, кінцевим бенефіціаром яких є Микола Злочевський, і не знайшов підстав для продовження розгляду справи.

«Протягом дев'яти місяців велося розслідування. На початку грудня минулого року відбулися судові засідання, а 20 січня 2015 було винесено офіційне рішення про незаконність арешту коштів компанії», - йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Burisma Holdings заявляє, що на сьогоднішній день в міжнародних судах немає проваджень щодо Злочевського.

Нагадаємо, в квітні 2014 року Управління по боротьбі з економічними злочинами Великобританії заблокувало рахунки Brociti Investments Ltd. Злочевський перебував на посаді міністра екології і природних ресурсів в уряді Азарова із 2010 по 2012 рік та безпосередньо займався видачею ліцензій на газо- та нафтовидобувну діяльність. 

У середині січня Генеральна прокуратура України оголосила в розшук Миколу Злочевського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук