Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового кодексу

Парламентарі підтримали створення Фінполіції та єдиного реєстру ПДВ

ЕкономікаАндрій Стець, 21 грудня 201611740
Рада проголосувала за створення Фінансової поліції

Верховна Рада ухвалила проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату». За ухвалення законопроекту №5368 проголосували 240 народних депутатів, повідомляє Укрінформ.

Закон передбачає запровадження єдиного публічного Реєстру заяв на бюджетне відшкодування ПДВ відповідно до якого кошти, які підлягають відшкодуванню, будуть перераховуватися в автоматичному режимі.

Також документ передбачає ліквідацію податкової міліції та створення нового органу - Фінансова поліція, діяльність якого регламентуватиметься окремим законом.

Закон спрямований на поліпшення інвестиційного клімату в Україні за рахунок спрощення податкової системи, підвищення прозорості та якості адміністрування податків, ліквідації поширених схем ухилення від оподаткування, усунення неузгодженостей.

Законом пропонується внести низку змін до Податкового кодексу України, якими передбачається адміністрування всіх баз даних при Мінфіні; запровадження повноцінного електронного кабінету платника податків (доступ до всієї податкової інформації про платника, проведення звірки розрахунків з бюджетом, заповнення та подання податкової звітності, управління зайво сплаченими коштами, реєстрація податкових та акцизних накладних, інформування про перевірки та надання актів або довідок перевірок, листування з органом, який проводить контроль).

Передбачено також запровадження ведення єдиної бази індивідуальних податкових консультацій на веб-сайті ДФС.

Для визнання операцій контрольованими річний дохід платника податку від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухобліку, пропонується збільшити з 50 до 150 млн грн. за податковий (звітний) рік, а обсяг господарських операцій платника податків з одним контрагентом, визначений за правилами бухобліку, збільшити з 5 до 10 млн грн. за податковий (звітний) рік.

Прийняття закону України було необхідним для ухвалення Державного бюджету на 2017 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук