Верховна Рада затвердила нову державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації

ЕкономікаАндрій Стець, 21 березня 20172060

Верховна Рада України прийняла закон «Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації». За відповідне рішення проголосували 243 депутати.

Законодавчим актом №4046а затверджено нову державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації. Ініціатором документа виступив Кабінет міністрів, повідомляє телеканал «112 Україна».

У новій редакції враховано стандарти ІКАО, Європейського Союзу, ЕКГА, Євроконтролю, а також зміни в нормах українського законодавства, які відбулися за період після введення в дію Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації в 2003 році.

Згідно із Законом, «мета програми полягає у визначенні засад для забезпечення авіаційної безпеки, регулярності та ефективності польотів шляхом запровадження правил, практики і процедур, що передбачають заходи захисту від актів незаконного втручання».

Основним завданням програми є розподіл обов'язків, установлення правил впровадження та здійснення заходів щодо забезпечення авіаційної безпеки пасажирів, авіаційного персоналу та персоналу, який задіяний в авіаційній діяльності, повітряних суден, майна, що перевозиться повітряними суднами, об'єктів, суб'єктів авіаційної діяльності незалежно від форми власності та підпорядкування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук