Виборчі бюлетені перевозитимуть підручними засобами через відсутність спеціальних коробок

ЦВК не змогла провести тендер на закупівлю боксів для перевезення бюлетенів і виборчої документації

Голови дільничних виборчих комісій будуть транспортувати виборчу документацію, зокрема бюлетені, до окружних виборчих комісій «підручними засобами, часто не призначеними для цього», оскільки ЦВК не змогла закупити спеціальні картонні коробки (архівні бокси), які для цього призначені, а новий тендер комісія провести вже не встигне.

«До 9:00 24 лютого 2019 року до тендерного комітету ЦВК було подано лише дві тендерні пропозиції з неповним комплектом документів. Тому 5 березня 2019 року тендерний комітет був змушений відхилити ці пропозиції як такі, що не відповідають умовам тендерної документації», – пояснила таку ситуацію прес-служба ЦВК.

Провести новий тендер ЦВК вже не встигне. Тому питання, яким чином і в чому будуть доставлятися виборчі бюлетені та інша документація до ОВК залишилось відкритим.

«Всі суб’єкти виборчого процесу, а особливо офіційні спостерігачі повинні бути готовими до того, що голови та члени дільничних виборчих комісій будуть змушені доставляти виборчу документацію в підручних засобах, часто не призначених для цього», – наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, вибори президента України відбудуться 31 березня. На друк передвиборчих бюлетенів буде витрачено понад 166 млн грн. Загалом на вибори ЦВК витратить понад 282 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук