Відомий пластичний хірург з Німеччини три дні безкоштовно оперуватиме дітей у Львові

На консультацію до Клауса Екснера записалося вже 40 пацієнтів з різних областей України

Відомий пластичний хірург з Німеччини три дні безкоштовно оперуватиме дітей у Львові
фото ЛМР
Відомий пластичний хірург з Німеччини Клаус Екснер консультує маленьких пацієнтів

18 листопада до Львова на чотири дні прилітає відомий пластичний хірург з Франкфурта-на-Майні Клаус Екснер. Він консультуватиме і спільно з львівськими хірургами оперуватиме дітей, які мають різні вроджені і набуті вади обличчя, рук тощо. На консультацію до відомого хірурга вже записалося 40 пацієнтів, в основному діти.

Про це ZAXID.NET повідомив завідувач опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин.

Клаус Екснер консультуватиме і спільно з львівськими хірургами оперуватиме дітей на базі опікового центру.

«На консультацію вже записалося 40 пацієнтів. Це в основному діти, які мають різні вроджені вади обличчя, рук тощо. Один день, 18 листопада, німецький хірург консультуватиме, а три дні – 19, 20, 21 ми спільно оперуватимемо. Важко зараз сказати, скільки проведемо операцій. Це буде відомо після консультацій, але думаю, що не менше 20», - повідомив Василь Савчин.

Це вже десятий приїзд німецького хірурга до Львова. Останній його візит був наприкінці січня 2018 року. Тоді Клаус Екснер приїжджав разом з дружиною, Б’янкою Екснер, також пластичним хірургом, і спільно з львівськими колегами вони безкоштовно проконсультували 52 пацієнтів і 17 пацієнтів з 14 областей України прооперували.

Клаус Екснер з 2012 року намагається двічі на рік (навесні і восени) знайти вільний час і приїхати до Львова, аби допомогти дітям позбутися вроджених і набутих вад. Так значно простіше, як розповів Клаус Екснер у попередній свій приїзд до Львова, допомогти більшій кількості дітей, які потребують втручання пластичних хірургів, ніж запрошувати їх до Німеччини і шукати спонсорів, які б оплатили їхню поїздку і лікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук