Відомий російський блогер Микола Малуха отримав українське громадянство

Відомий російський блогер Микола Малуха отримав українське громадянство
фото УКУ
Микола Малуха на третьому модулі програми «Управління неприбутковими організаціями» в УКУ

Російський блогер Микола Малуха отримав українське громадянство. Довідку про те, що він і двоє його синів із 27 липня 2016 року указом президента оголошуються громадянами України блогер опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Але це тільки перший етап. Другий - подача документів та отримання тимчасового посвідчення громадянина України. Третій - відмова від іноземного громадянства (російського). Четвертий - отримання паспорта громадянина України», - зазначив блогер.

Малуха розповів, що на завершення всіх цих етапів дається два роки з моменту отримання довідки.

«Оскільки я хочу не тільки пафосно у фейсбучику декларувати своє бажання на зміни в країні, реформи і "жити по-новому", то чесно пройду всі ці бюрократичні зволікання. Не можна починати життя в країні в статусі громадянина з порушення закону», - наголосив блогер.

До слова, Микола Малуха народився у 1980 році в Мурманську (РФ). Був самим читаним україномовним автором Живого Журналу (Live Journal). У нього російське громадянство, але завдяки йому українські політики стають дійсно українськими. Про себе цей блогер, який не любить, коли його називають «журналістом», говорить як про «головного пуританина» соціальних мереж. Користується своїми великими знаннями в області філософії і релігієзнавства, і не менш великими зв'язками з віруючими різних конфесій по всьому колишньому Союзу.

У 2011 році заснував перші навчальні курси для початківців користувачів соцмереж «Академия блогословия», а також працював над окремим спецкурсом в Українському католицькому університеті (УКУ).

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що політичного притулку в Україні попросив відомий російський опозиційний громадський діяч і блогер Роман Рословцев.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук