Пора підняти прапор лібертаріанства

Армія патерналістів і жменька популістів, як ракова пухлина, знищують країну

БлогиМикола Малуха , 29 грудня 2015 1
Микола Малуха
журналіст, блогер

На дозвіллі, завдяки нашому калькулятору http://cost.ua/calculator/, порахував скільки податків я заплачу в 2016 році (при збереженні умовного середнього рівня доходів). І зрозумів, що "біла" з/п для мене - це зло. Сенс платити за послуги, які не отримуєш (або отримуєш, то жахливої ​​якості)?

Я все одно окремо плачу за медицину, я все одно не можу скористатися державними дошкільними закладами (плачу за приватний садок), соціальний захист - взагалі невідомо що це таке (ніколи його не бачив у житті) ... Але за все це я повинен чомусь платити зі своєї кишені, тому що (1) хтось на цьому надерибанить бабла і (2) хтось просто не хоче працювати, але при цьому бажає комфортно сидіти на дупі.

Я впевнений, що отримав би (за обсягом моїх медвідрахувань) непогану страховку на сім'ю, відклав би на пенсію, заплатив би за кращий садок / школу і т.д. Але, на жаль, я цього зробити не можу. Це бісить ... Когось дратує ще сильніше і, тому вони валять з України (якщо є варіант), забравши з собою податки в інші країни.

Армія патерналістів і жменька популістів, як ракова пухлина, знищують країну. Тому якщо говорити про якийсь там нац. ідеї/стратегії /концепції, то давно пора підняти прапор лібертаріанства - менше держави в житті громадян, більше особистої відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук