Відомий російський університет використав у своїй рекламі фото УКУ

Фотографія з трапезни УКУ, яку використали як ілюстрацію до новини про російський університет

Відомий російський університет «Вища школа економіки» опублікував на своєму сайті інформацію про запровадження нового конкурсу і проілюстрував її фото з трапезної Українського католицького університету у Львові. Першим це помітив засновник платформи безкоштовних онлайн-курсів Prometheus Іван Примаченко.

Після розголосу у соцмережах «Вища школа економіки» замінила фотографію на своєму сайті, яка була оприлюднена ще 30 січня. У підписі до фото вони зазначили, що це та попереднє фото було придбане на стоковому сайті і є ілюстративним.

«Раніше тут була інша фотографія, придбана на спеціалізованому сервісі istock.com. На фотографії не було позначок про те, який саме університет на ній зображений. Як виявилося, це був Український католицький університет. Такий вибір фото частина читачів вважає некоректним, тому для збереження кількості спокійних і щасливих читачів ми замінили фотографію», – вказано у підписі до фото на сайті «Вищої школи економіки».

Нагадаємо, що раніше один з російських сайтів опублікував новину про створення мобільного путівника по російському місту Владімір «Ворота Золотого кільця», проілюструвавши це повідомлення фотографією львівської площі Міцкевича.

В 2014 році одна з московських газет використала фото мера Львова Андрія Садового, який з дружиною і дітьми гуляє площею Ринок, як ілюстрацію до статті про «щасливі російські сім'ї».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук