Вихованці мистецьких шкіл Львова зібрали на благодійність 3 тис. доларів за продаж малюнків

Гроші перекажуть на допомогу сиротам і малозабезпеченим дітям

Вихованці мистецьких шкіл Львова зібрали на благодійність 3 тис. доларів за продаж малюнків
фото ЛМР
Ідею допомоги дітям у потребі подала 12-річна дівчинка

У Львові організували благодійну акцію «Дитина-дитині», під час якої учні мистецьких шкіл Львова намалювали малюнки, а кошти від продажу скерували на закупівлю подарунків дітям з малозабезпечених сімей та дітям-сиротам. Ідею запропонувала 12-річна дівчинка. Дітям вдалося зібрати 3 тисячі доларів.

«Одна юна і талановита художниця надзвичайно перейнялася історією коронавірусу і вирішила допомогти тим, хто цього потребує. Вона звернулась до управління культури ЛМР зі своєю ідеєю, звідки виникла думка організувати акцію «Дитина-дитині» та розпочався онлайн-конкурс «Малярський карантин 2020», — повідомляє прес-служба ЛМР.

У конкурсі, який тривав з 20 березня по 5 квітня, взяла участь 431 дитина. 50 переможців обирало професійне журі. Відібрані роботи купили представники української діаспори в Канаді.

Темою конкурсу були «Мрії під час карантину». До прикладу, учасниця Софія Химович намалювала притулок для тварин, який залишився порожнім, адже всіх тваринок з нього львів'яни розібрали додому.

«Мене дуже зачепила ідея конкурсу, і я вирішила долучитись до нього, щоб допомогти якійсь дитині. Я маю дім, сім'ю, а хтось немає. Я ще у мене є багато вільного часу на карантині, тому я вирішила намалювати цей малюнок та допомогти іншій дитині», — розповіла Софія Химович.

фото прес-служби ЛМР

«Ми були надзвичайно вражені кількістю робіт і тим, наскільки сильно діти перейнялися пандемією коронавірусу, наскільки точно їх відчуття і емоції передалися у роботах», — розповіла керівниця міського управління культури Христина Береговська.

«Фундація Духовного Відродження» підготувала перелік тих дітей, хто потребує допомоги. Для них придбають потрібні речі на загальну суму 3 тисяч доларів.

«Кожна дитина отримає набір, куди будуть входити засоби особистої гігієни, харчовий набір, медикаменти, книги, художнє приладдя та одяг. Деякі позиції будуть коригуватись, відповідно до потреб», — пояснив диякон, директор БО «Фундація Духовного Відродження» Ігор Колбасюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук