Виконавчою директоркою Українського культурного фонду обрано Юлію Федів

Фонд відбиратиме та фінансуватиме мистецькі проекти

КультураК.С., 7 лютого 20180
Виконавчою директоркою Українського культурного фонду обрано Юлію Федів
З 2017 року Юлія Федів очолювала Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні

Виконавчим директором Українського культурного фонду (УКФ) обрано 31-річну Юлію Федів. Про це повідомила голова УКФ Марина Порошенко після засідання наглядовї ради фонду. За її словами, за кандидатуру Федів проголосувало шість із семи членів наглядової ради.

За освітою Юля Федів - юрист-міжнародник, кандидат політичних наук. Навчалася в Україні (Чернівецький університет та Національна академія управління (Київ)), Німеччині (університет м. Бремен), після повернення в Україну співпрацювала з іноземними організаціями, займаючись культурним менеджментом.

Координувала велику кількість соціальних і медійних проектів у співпраці з Німецько-Польсько-Українським Співтовариством, ТРК Deutsche Welle, німецькими організаціями n-ost, GIZ, European Theater Convention та Engagement Global, Фондом Конрада Аденауера.

З 2017 року очолювала Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Юлія Федів вважає, що першочергово «необхідно визначити структуру Фонду, сформувати високопрофесійну команду, розробивши прозорі та конкурентоздатні критерії оцінювання проектних заявок, налагодити постійно діючий якісний канал комунікації з основними стейкхолдерами культурної сфери України».

Головним напрямом роботи фонду стане експертний відбір, фінансування та моніторинг виконання культурних і мистецьких проектів, реалізація яких забезпечуватиметься за підтримки фонду.

Український культурний фонд здійснюєватиме відбір та моніторинг виконання проектів на основі конкурсного відбору.

У законопроекті йдеться про те, щоб фонд фінансувався коштом державного бюджету, добровільних внесків фізичних і юридичних осіб, у тому числі іноземних, інших джерел, не заборонених законодавством України.

Нагадаємо, що 19 січня міністр культури Євген Нищук призначив головою Українського культурного фонду дружину президента Петра Порошенка Марину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук