Виконком Львівської міськради змінив положення щодо допорогових закупівель у системі ProZorro

Директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич повідомила про можливість здійснення ЛКП оперативних закупівель

У п’ятницю, 16 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради вніс зміни до свого рішення від 13 січня 2016 №13 «Про здійснення електронних закупівель у м. Львові». Відтак, публічні закупівлі здійснюватимуть через систему ProZorro, якщо вартість предмета закупівлі товарів чи послуг дорівнює або перевищує 50 тис. грн, а робіт – 500 тис. грн, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Положення рішення застосовується до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, у разі проведення закупівель за кошти міського бюджету міста Львова або кошти комунальних підприємств за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 50 тис. грн, а робіт – 500 тис. грн», – зазначено у повідомленні.

У початковій редакції положення про публічні закупівлі було зазначено, що їх слід проводити, якщо вартість предмета закупівлі товарів чи послуг перевищує 50 тис. грн, а робіт – перевищує 500 тис. грн.

Також у положенні передбачили можливість проведення оперативних закупівель без проведення аукціонів.

«У разі необхідності проведення оперативних закупівель з метою уникнення можливих негативних наслідків від неотримання певних товарів, робіт і послуг у стислі терміни (1-2 дні) закупівлі здійснюються за погодженням профільного заступника міського голови. У цьому разі в електронній системі оприлюднюється звіт про укладений договір відповідно до ст. 10 закону «Про публічні закупівлі» та обґрунтування оперативності закупівлі», – зазначено у новій редакції положення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук