«Винахідник» зі Львова запатентував сковороду і прищіпки для білизни

ЕкономікаАК, 28 березня 20149520
Патентом на такі звичні для усіх господинь дерев’яні прищіпки для білизни

Український інститут промислової власності зареєстрував патент на промисловий зразок «сковорода» та три патенти на «прищіпку для одягу». Авторство патентів належить 24-річному львів’янину Михайлові Гончарову.

“Сковорода” Гончарова не має унікальних ознак. Як відомо, зміст промислового зразка – це художньо-конструкторське рішення виробу, що формує його зовнішній вигляд, зазначає спеціалізований сайт НГ.Львів.

Окрім патенту на сковороду, Гончаров отримав також три патенти на промислові зразки з назвою «прищіпка для одягу». Раніше жодних патентів у цього «винахідника» зареєстровано не було.

В січні цього року ZAXID.NET уже повідомляв про 21-річну львів’янку Анастасію Штукалюк, яка отримала патент на звичайний побутовий сірник.

Люди, які займаються діяльністю з оформлення патентів на давно відомі речі, уже отримали в юридичних колах визначення «патентні тролі». На підставі цілком офіційно отриманого патенту вони пізніше вимагають фінансового відшкодування у компаній, які імпортують товари, що схожі на запатентовані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук