Випускників львівської школи-інтернату №2 до ЗНО готуватимуть репетитори

СуспільствоСофія Трощук, 18 вересня 2017, 15:11 649 0

У львівській школі-інтернаті №2 старшокласники готуються до ЗНО за підтримки двох американських благодійних фондів. Засновницями цих фондів є дві українки – Алла Корж та Оксана Харів.

Ця програма дає можливість дітям без батьківського піклування успішно скласти іспити і стати студентами більшості вишів країни. Для участі їм потрібне лише натхнення і велике бажання вчитися.

Зараз в інтернаті триває третій набір на програму. З 2015 р. у цьому навчальному закладі за підтримки фондів Omnis Foundation та Sublimitas старшокласників «підтягують» для ЗНО. Педагоги різних шкіл Львова займаються із дітьми за символічну оплату. Окрім цього, фундатори оплачують школярам книги й шкільне приладдя.

Щоби потрапити до програми, одинадцятикласникам пропонують обрати професію, університет і написати про це твір. Згодом фундатори спілкуються у режимі онлайн із охочими взяти участь у програмі. Опісля співбесіди стартує навчання. Упродовж року школярам також пропонують створити кілька розвивальних проектів, наприклад, плакат на тему «Чому моя професія важлива». Адже програма «Освіта долає бар'єри» спрямована не лише на підготовку до іспитів, а й на загальний розвиток.

За два роки програми студентами стали вже дев'ять вихованців інтернату. Цьогоріч програма «Освіта долає бар'єри» розпочнеться 1 жовтня. Серед дев'яти одинадцятикласників школи-інтернат №2 шестеро виявили бажання поступати до вищих навчальних закладів.

До слова, старшокласники цієї школи-інтернату створили власний урок англійської мови, який проводять у львівських школах у ролі вчителів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук