Старшокласники школи-інтернату №2 створили власний урок англійської мови

Урок про захист довкілля старшокласники проводять у львівських школах у ролі вчителів

СуспільствоІрина Панчишин, 7 вересня 2017, 18:56 967 2

Вихованці школи-інтернату №2 створили власний урок англійської мови і тепер викладають його у різних школах міста. Заняття присвячене захисту довкілля. У четвер незвичний урок був у восьмому класі Львівської класичної гімназії.

Учні школи-інтернату вивчали англійську мову лише рік. Із ними займались вчителька-волонтерка та однолітки з п’яти шкіл міста.

«Вони самі готувалися в канікулярний час. Ми поєднали дітей з інтернату, таким чином ламаючи стереотип про дітей даного закладу, щоби вони відчули себе в суспільстві більш ствердно, впевнено», – розповіла вчителька-волонтерка школи-інтернату №2 Юлія Зрада.

Тепер у парі продовжують тему першого заняття цього навчального року. Розповідають про японське містечко Камікацу. Його мешканка запропонувала не викидати, а переробляти відходи. Зараз там сортують сміття на 34 секції.

Учні уважно слухають нових вчителів, вступають у діалог, а найголовніше – вважають тему як ніколи актуальною.

«Ми завжди сортуємо пляшки, пластик, різні відходи: і органічні і не органічні. Ми завжди це сортуємо», – каже учениця класичної гімназії Юстина.

«Ми зараз активно починаємо здавати макулатуру. В мене багатодітна сім’я і дуже багато накопичується паперу. Тому ми досить часто і у великих кількостях здаємо його», – додає учениця Ксенія Вільхова.

Для учнів інтернату це чудовий досвід не лише показати, що вивчили, але й спробувати себе у ролі вчителів.

«Було дуже важко тому, що це для мене вперше. Ми такого ще не робили. Із моїм однокласником не пробували себе в ролі вчителя. Я починала все з нуля. До того ніде не вчила англійську мову. У школі ми вчили тільки німецьку. Мені зараз набагато легше, я вже розумію всі слова, я можу читати без допомоги словника», – розповідає співавторка уроку Ірина Ковальчук.

«Саме сьогодні було дуже добре – це найкраща була школа, де діти добре володіли англійською мовою. Перед тим ми були в 3-х школах і там діти не дуже знали англійську мову», – додав вихованець школи-інтернату №2 Роман Квет.

У п’ятницю учні з екологічним уроком завітають уже в сьому на своєму рахунку школу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук