Вірменія купить російську зброю за російські гроші

СвітВолодимир Пиріг, 2 липня 20151990

Заступник міністра оборони Вірменії Ара Назарян 2 липня оголосив у парламенті, що Збройні сили країни отримають нове озброєння, яке суттєво вплине на баланс сил у регіоні. Вірменські парламентарії у четвер, 2 липня, ратифікували кредитну угоду з Росією, підписану у Єревані минулого тижня.

Кредит з терміном погашення 13 років має трирічний пільговий період і річну відсоткову ставку 3 відсотки. Гроші будуть витрачені на закупівлю російської зброї зі знижкою у 2015-2017 роках, повідомляє Радіо Свобода.

Вірменія, де знаходиться російська військова база, є головним союзником Росії на Південному Кавказі. Постійним подразником у відносинах з Росією було також те, що Москва продає зброю сусідньому Азербайджану.

Єреван знаходиться в стані конфлікту з Баку через Нагірний Карабах. Близько 30 тисяч людей загинули у війні за контроль над цією територією в 1990-х роках. Нагірний Карабах не підтримує офіційних відносин із владою в Баку, ведучи після війни свої справи за військової та фінансової підтримки Вірменії.

Зусилля з досягнення постійного врегулювання досі не дали результатів, попри зусилля Франції, Росії та США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук