Виставка-ярмарок львівських товаровиробників триватиме в Палаці мистецтв до 10 жовтня

ЕкономікаІрина Ващишин, 6 жовтня 2016, 19:18 1180 0

У Палаці мистецтв знову традиційно ярмаркують львівські товаровиробники. Купувати львівське закликають уже дев’ятий рік поспіль. Майже сотня підприємств пропонує свою продукцію на усі смаки.

Для одних львівський товаровиробник ― це одяг та взуття. Для інших ― традиційні смаколики чи делікатеси. Та не лише харчовою і легкою промисловістю живе нинішній Львів.

«Ми в цьому році хотіли показати, які великі підприємства в нас все-таки працюють. Бо завжди демонстрували середній бізнес. Сьогодні ж говоримо про авіаційно-ремонтний, бронетанковий, локомотивно-ремонтний заводи, завод техноваги. Ну і головний наш учасник ― це завод «Електрон» з новим трамваєм», ― зазначила завідувач сектору промисловості Львівської міськради Галина Заяць.

Колись телевізор, а тепер трамвай ― так здебільшого звикли думати про львівський «Електрон». Насправді ж у його складі з десяток підприємств, які допомагають «Електрону» виробляти якісний транспорт.

«До прикладу, підприємство «ЕлектронПобутприлад» виробляє амортизаційні подушки для транспорту, виробляє тягові двигуни. Підприємство «Сферос Електрон» вже більше двадцяти років працює в машинобудуванні. Випускає опалювачі для автомобілів і автобусів. Підприємство «Полімер Електрон» випускає пластмасову продукцію полімерного характеру. Також він має цех металообробки», ― розповів перший заступник голови правління концерну «Електрон» Володимир Лесик.

Усі важливі вузли для транспорту раніше «Електрон» купував за кордоном. Тепер же не просто виробляє їх для себе, а ще й експортує у Європу та США. І, звісно ж, справжня гордість «Електрону» – підприємство «Карат», де надсучасні науково-прикладні технології застосовують навіть для оборонної галузі.

Поміж тим і для найменших львівські товаровиробники мають що запропонувати. Розумний конструктор саме із львівського дуба, запевнив підприємець, будь-якого малюка навчить творити.

«Це не є просто іграшка, якою можна просто забавлятися. Тут є якісь певні завдання, які виставляють перед дітьми для того, щоб вони могли вчитися проектувати, комбінувати, будувати. Усі наші набори можна між собою поєднувати», ― наголосив керівник підприємства-виробника Олег Купин.

Цьогоріч на ярмарку близько десятка нових учасників. Водночас, до декого із традиційних черга вже від самого ранку.

«Споживач хоче якісного сиру, тому прямуємо в виробництво сиру в натуральній обмазці парафіном ― тобто сир, який роблять в Європі. Наша продукція тільки з молока! В нас не так багато натурального молока, щоб позволяти собі псувати марку», ― поділився директор молокозаводу Роман Пилипчук.

Ярмарок «Львівський товаровиробник» працюватиме аж до 10 жовтня. Вхід для усіх безкоштовний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук