Військові прокурори перевірять постачання риби Академії сухопутних військ 21-річною підприємицею

Військова прокуратура Львівського гарнізону перевіряє законність закупівлі замороженої риби, замовленої Національною академією сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного наприкінці червня у приватної підприємиці Вікторії Козак. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на ухвалу Шевченківського районного суду Львова від 18 липня.

Відповідно до ухвали, військова прокуратура отримала дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів академії щодо цієї закупівлі у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу (заволодіння військовим майном шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем).

Зокрема, правоохоронці звернули увагу на те, що у відкритих торгах з постачання риби перемогла Вікторія Козак, яка зареєструвалась підприємцем лише 31 травня цього року – через вісім днів після оголошення торгів на закупівлю риби.

Незважаючи на дуже короткий термін ведення підприємницької діяльності, вона надала два позитивні відгуки від інших підприємців про постачання продуктів, які датовані 5 і 6 червнем. Відтак, за чотири дні, з яких два були вихідними, Вікторія Козак змогла придбати продукцію, підписати договори і успішно продати продукти.

У копії паспорту 21-річної Вікторії Козак вказано, що до жовтня 2016 року вона мешкала в селі Волощина Перемишлянського району, а потім переїхала до Львова. У лютому цього року вона шукала роботу адміністратора або офіс-менеджера із зарплатнею в 4 тис. грн. Досвід роботи в резюме відсутній.

У лютому Вікторія Козак шукала роботу без досвіду, а в червні як підприємець виграла у торгах на ₴3,8 млн

Один із наданих Вікторією Козак на участь у торгах відгуків виявився від підприємиці, яка припинила діяльність ще минулого року. Так, у Prozorro завантажено відгук від підприємця Світлани Пенгрин датований 6 червнем цього року, однак згідно з реєстром Мін’юсту, вона припинила діяльність ще 28 грудня 2016 року.

Вікторія Козак надала позитивний відгук від підприємиці, яка припинила діяльність наприкінці минулого року

Єдиним конкурентом на торгах із закупівлі риби у Вікторії Козак була підприємиця Мирослава Боднарчук, яка за результатами торгів пропонувала товар лише на 1 тис. грн дорожче. Початкові пропозиції двох учасників відрізнялись на 18,6 тис. грн.

Відомо також, що удокументації Мирослава Бондарчук вказала мобільний номер телефону 0677977067, таким же був номер згадуваної Світлани Пенгрин, яка нібито надавала позитивні рекомендації Вікторії Козак.

Вікторія Козак на торгах змагалася із лише Мирославою Боднарчук

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за результатами відкритих торгів 23 червня замовила 12 тис. кг замороженої риби на майже 3,8 млн грн у приватної підприємиці Вікторії Козак. Згідно з договором, вартість одного кілограму тушки сьомги становить 378 грн, філе хека – 137,25 грн, філе сьомги – 499 грн.

Для встановлення відповідності кількісних та якісних характеристик поставленої риби, Шевченківський райсуд надав представникам військової прокуратури дозвіл на вилучення зразків для проведення експертиз.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук