Власником «Української національної лотереї» стала угорська компанія

ЕкономікаОксана Руда, 3 вересня 201514710

Новим власником підприємства зі 100% іноземним капіталом «Українська національна лотерея», одного з трьох операторів українського лотерейного ринку, стала компанія UNL Holding LLC (Будапешт), такі дані розміщено в Єдиному державному реєстрі, пише Інтерфакс.

Згідно з ним, бенефіціаром UNL Holding LLC є українець Сергій Піндич.

Водночас, згідно з публікацією на сайті «Деловой столицы» від 2 вересня «Хто і як покращує інвестиційний клімат України», операція з придбання угорською компанією українською «УНЛ» відбулася в 2014 році.

Зазначено, що до 2014 року основним власником «УНЛ» була компанія «Олімпік Голд Холдинг Лімітед» (Британські Віргінські о-ви), проте в серпні 2014 року ним стала британська компанія Starbell Investments Limited (Лондон), директором якої, згідно з даними UK Data Centre, був Сергій Піндич.

Окрім того, наприкінці вересня 2014 року «УНЛ», щоб спростувати чутки в ЗМІ про начебто її приналежність до російського бізнесу і можливості санкцій, розкрила на прес-конференції своїх бенефіціарів: Пітера Шетті (Швейцарія), Франца Ренгхофера та Вулфа Кламмерта (обидва з Австрії). Вони підписали листа до президента України Петра Порошенка з проханням розібратися в проблемі та захистити права європейських інвесторів.

Статутний капітал «Української національної лотереї» становить 273,7 млн грн, керівником компанії з лютого 2011 року є Андрій Бочковський.

Згідно з реєстром угорських підприємств, UNL Holding LLC (Будапешт) зареєстрована в жовтні 2013 року з акціонерним капіталом 3 млн форинтів.

Як повідомлялося, «УНЛ» засновано в 1997 році, її технічним партнером є американська корпорація GTECH, що постачає обладнання лідерам міжнародного лотерейного ринку. Компанія володіє лотереями «Кено», «Супер Лото», «Лото Трійка», «Лото Максима» та іншими.

Разом із ТОВ «М.С.Л.», власниками якого за допомогою Evolot Limited (Кіпр) є міноритарні акціонери російської «Альфа-Груп», та ПрАТ «Патріот», власником якого через офшор Cexriba Investments Limited (Кіпр) є громадянин Росії Олег Бойко. Компанія «УНЛ» є одним із трьох працюючих операторів лотерей на українському ринку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук