Водогін у Стебнику перенесуть із зони карстового провалля

На це Кабмін виділив 20,5 млн грн

СуспільствоОрися Шиян, 18 липня 20186380
Водогін у Стебнику перенесуть із зони карстового провалля
Через провалля руйнується дорога і може пошкодитися водогін

Магістральний водогін «Гірне – Дрогобич», який постачає воду для 60 тис. мешканців Дрогобицького району, перенесуть за межі гірничого відводу. Мінекономрозвитку подав відповідну пропозицію, а 18 липня Кабінет міністрів України підтримав її. Для перенесення водогону виділять 20,5 млн грн з державного матеріального резерву, повідомила прес-служба ЛОДА.

Водогін Гірне – Дрогобич постачає воду для близько 60 тис. осіб. Це мешканці Дрогобича, сіл Модричі, Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі Дрогобицького району.

Нагадаємо, внаслідок неналежної консервації рудника «Стебницьким гірничо-хімічним підприємством «Полімінерал» у Дрогобицькому районі утворилось провалля. А через збільшення сейсмічної активності у районі техногенної катастрофи можливе пошкодження водогону.

Тому на перенесення водогону Львівській обласній державній адміністрації будуть виділені 20,5 млн грн. Протягом двох тижнів мають бути затверджений та погоджений перелік витрат. До 1 грудня 2018 року ЛОДА має прозвітувати Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі про використання виділених коштів.

Нагадаємо, у ніч на 30 вересня 2017 року внаслідок землетрусу поблизу Дрогобича та Трускавця на Львівщині утворилося провалля діаметром 300 метрів та глибиною до 50 метрів. У зоні недіючих розробок «Полімінералу» над старою карстовою пустотою обвалилося склепіння. Після цього виникла потреба у консервації рудника №2 «Полімінералу» та перенесенні водогону, ліній електропередач та будівництві ділянки дороги в обхід аварійної ділянки. Міський голова міста Стебник заявив про необхідність визнати місто зоною надзвичайної екологічної ситуації через карстові обвали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук