Волинь через борг може залишитись без газу

Економіка25 лютого 20110

Через борги перед ДК «Газ України» теплоенергетичні компанії Волині можуть відключити від подачі газу. Про це під час наради повідомив директор Волинської філії ДК «Газ України» Богдан Карачевський.

Загальна вартість боргів волинських підприємств перед ДК «Газ України» за 2010-2011 роки становить 90 млн грн. Стан розрахунків за одержаний природній газ по області - 48%, пишуть « Волинській новини».

«За таких розрахунків, як тільки зменшаться морози «Газ України» даватиме доручення на відключення підприємств теплоенерго від споживання», -сказав Карачевський. Найкраще розрахувались компанії міст Нововолинська і Володимира-Волинського. Підприємство «Ковельтепло» розрахувалося на 49%, «Луцьктепло» - на 45%, «Східноєвропейська теплогенеруюча компанія» - на 39%.

Проблеми з газом у Ворлинській області виникли в основному через те, що постійно піднімається ціна на газ. Луцьк купує тепло дорожче ніж продає його споживачам. Проблеми з різницею в тарифах і собівартістю тарифів впливають на заборгованість теплоенергетичних компаній. Зазначимо, що рівень розрахунків споживачів по Волині становить 76,4%. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук