ВР схвалила виплату пенсій по втраті годувальника-інваліда ЧАЕС незалежно від причин його смерті

СуспільствоАндрій Стець, 13 квітня 20172870
ВР схвалила виплату пенсій по втраті годувальника-інваліда ЧАЕС незалежно від причин його смерті
Зміни скасовують необхідність встановлювати причинний зв’язок смерті з аварією на ЧАЕС

Верховна Рада підтримала за основу і в цілому законопроект №5594, який дозволяє отримувати пенсію по втраті годувальника з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої категорії незалежно від причин його смерті. Про це повідомляє телеканал «112 Україна».

Наразі дружини (чоловіки), які втратили годувальника з числа ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, можуть отримувати пенсію, якщо встановлять зв’язок причини смерті з аварією на атомній електростанції. Запропоновані документом зміни мають на меті скасувати необхідність встановлювати причинний зв’язок смерті з Чорнобильською катастрофою виключно у випадку набуття права дружинами/чоловіками померлих осіб з інвалідністю, з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1), на отримання пенсії у зв’язку із втратою годувальника.

Зазначимо, що раніше Кабмін підтримав призначення довічних стипендій працівникам та військовослужбовцям пожежної охорони, які гасили пожежу на ЧАЕС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук