Порошенко звільнив від оподаткування допомогу для Чорнобильської АЕС

СуспільствоОльга Карабан, 25 травня 20151610

Президент України Петро Порошенко підписав закон про звільнення від оподаткування міжнародної технічної допомоги для Чорнобильської АЕС. Про це у понеділок, 25 травня, повідомляє прес-служба голови держави.

«Петро Порошенко підписав закон № 364-VIII "ПРО внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей виконання проектів міжнародної технічної допомоги на Чорнобильській АЕС», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цим законом усуваються прогалини в податковому законодавстві про особливості реалізації проектів міжнародної технічної допомоги на ЧАЕС.

Зокрема, Податковий кодекс доповнюється положеннями про відсутність необхідності реєстрації нерезидентів - виконавців проектів міжнародної технічної допомоги на Чорнобильській АЕС у податковому органі. Мова йде про нерезидентів, які діють відповідно до положень Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду «Укриття» в Україні та Угоди про грант (Проект ядерної безпеки чорнобильської аес) між ЄБРР як Розпорядником коштів, наданих згідно з Грантом з Рахунку ядерної безпеки, урядом України і Чорнобильською АЕС.

Також Кодекс доповнюється положенням про звільнення від оподаткування прибутку ДСП ЧАЕС і прибутку підприємств, отриманого за рахунок міжнародної технічної допомоги або за рахунок коштів, передбачених в Державному бюджеті як внесок України до Чорнобильського фонду «Укриття» на період підготовки до зняття і зняття з експлуатації енергоблоків ЧАЕС і перетворення об'єкту «Укриття» в екологічно безпечну систему.

У разі порушення вимог щодо цільового використання вивільнених від оподаткування коштів платник податку зобов'язаний збільшити податкові зобов'язання з цього податку за підсумками податкового періоду, на який припадає таке порушення, та сплатити пеню, нараховану відповідно до Кодексу.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук