ВРУ перенесла введення екостандарту для автомобілів «Євро-6» на 2020 рік

ЕкономікаАндрій Стець, 8 червня 20176580
Це дозволить імпортувати вживані авто, що відповідають екологічному стандарту «Євро-5»

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №5624 про поетапне впровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів. «За» проголосували 243 народних депутати, інформує телеканал «112 Україна».

«Проектом пропонується перенести термін введення стандарту екологічної безпеки «Євро-6» з 1 січня 2018 року на 1 січня 2020 року. Ухвалення цього законопроекту також дозволить нашим громадянам придбати дешевші автомобілі 2010 року зі сплатою зниженого акцизного податку протягом 2018 року», – розповіла голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Згідно з пояснювальною запискою, чинний закон «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» щодо колісних транспортних засобів передбачає поетапне впровадження європейських екологічних стандартів.

«Україна запровадила «Євро-3» у 2013 році, «Євро-4» - в 2014, а екологічний стандарт «Євро-5» почав діяти з 1 січня 2016 року. Крім того, законом передбачено введення екологічного стандарту «Євро-6» з 1 січня 2018 року. Введення екологічного стандарту «Євро-6» фактично унеможливить ввезення вживаних транспортних засобів і збільшить вартість виробництва та імпорту нових. Враховуючи низький рівень продажів, автомобілебудівні підприємства будуть не в змозі перейти до освоєння випуску нових моделей автомобілів», – йдеться в пояснювальній записці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук