Відомий ізраїльський нейрохірург навчатиме львівських лікарів

Професор Цві Рам - один з провідних нейрохірургів в світі

17-18 лютого на базі Львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги відбудеться конференція з нейрохірургії за участю нейрохірурга, завідувача нейрохірургічного відділення ізраїльської клініки Іхілов професора Цві Рама. Це один із визнаних світових авторитетів у галузі нейрохірургії, він спеціалізується на малоінвазивних і складних операціях з видалення пухлин головного мозку і гіпофізу, лікуванні аневризм, гідроцефалії, важких форм епілепсії та рухових дисфункцій. Про це сьогодні, 31 січня, під час брифінгу повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

«Ми запросили і отримали згоду на візит професора Цві Рама. Це видатна постать у нейрохірургії. Він є президентом Європейського Співтовариства всіх асоціацій нейрохірургів. Тобто це – перша особа в нейрохірургії. 17 лютого він буде у Львові і ми проведемо семінар для наших лікарів з діагностики і лікування пухлин головного мозку. І головне – з видалення цих пухлин у стані свідомості. Це дуже цікава і нова для нас тема, тому буде чимало слухачів цього семінару. Це буде перший візит з Тель-Авіва, але сподіваємося – не останній. Ми підпишемо угоду про співпрацю, щоб лікарі з ізраїльських клінік працювали з нашими фахівцями і з нейрохірургії, і з кардіології», ― розповів Володимир Зуб.

Під час свого перебування у Львові ізраїльський професор проконсультує попередньо відібраних пацієнтів з найскладнішими захворюваннями. Також буде підписано Меморандум про подальшу співпрацю міста з клінікою Іхілов.

«Наша співпраця з колегами з Європи постійно розширюється. Ми їздимо вчитися і запрошуємо спеціалістів до Львова з тим, щоб вони спільно з нашими лікарями в наших умовах консультували й оперували наших пацієнтів. Під час візиту іноземних лікарів ми готуємо на консультації та операції пацієнтів не лише зі Львова, а й з області, а також всієї України. А відтак Львів може претендувати на лідерство в Україні щодо високих технологій та медичного туризму», ― зазначив керівник міського управління охорони здоров’я.

Зокрема, відомий пластичний хірург з Німеччини, професор, доктор медичних наук Клаус Екснер приїжджає до Львова вже чотири роки поспіль. У межах проекту BigShoe за участі професора у Львові прооперували близько 120 і проконсультували понад 300 дітей і дорослих з усієї України.

Також торік у міській дитячій клінічній лікарні всесвітньо відомий нейрохірург з Великої Британії професор Генрі Марш оглянув 14 дітей та консультативно наглядав за 6-годинною операцією у дитини з пухлиною мозку. Він обговорив з лікарями тактику запланованих операцій та прочитав лекцію про чесність в медицині і лікарські помилки.

За чотири роки співпраці з нейрохірургом, доктором медичних наук, професором Джеймсом Т. Руткою на базі міської дитячої клінічної лікарні канадські та львівські лікарі провели 7 операцій з надскладною нейрохірургічною патологією, яких до цього часу не робили в Західній Україні. Проконсультували понад 100 дітей. Виконали унікальну операцію з хірургічного лікування епілепсії у підлітка.

П’ять років поспіль найкращі фахівці з інтенсивної терапії, пластичної хірургії та дитячої анестезіології лікували у Львові дітей з опіковими травмами. У межах проекту «Проти опіків» та українсько-американського проекту «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» (керівник – Геннадій Фузайлов, професор бостонської клініки Shriners Hospitals for Burn Children, США) торік оглянули 139 дітей з рубцевими змінами та контрактурами після опіків зі всієї України. 40 дітей прооперували і частину відібрали для скерування на лікування у США.

Цьогоріч на базі 8-ї міської клінічної лікарні відомий ортопед-травматолог з Польщі професор Юліан Дутка проконсультував 50 пацієнтів з важкою ортопедичною патологією. За його авторським методом прооперували пацієнтку з деформацією колінного суглоба. Професор розповів колегам у Львові про сучасні принципи лікування патології суглобів.

У попередні роки спільно із львівськими медиками у лікарнях міста працювали відомі фахівці з Німеччини, Великої Британії, США, Канади. Цьогоріч – з Польщі, а невдовзі й з Ізраїлю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук