За п’ять днів німецький хірург провів у Львові 25 благодійних операцій

Головні новини Львова 22.02Оксана Сенишин, 22 лютого 2016, 18:24 1793 0
дивіться також

Лікар з Франкфурта-на-Майні Клаус Екснер приїхав на кілька днів до Львова, аби допомогти дітям, що потребують пластичної хірургії.

Люди просто ринули до 8-ої міської клінічної лікарні, де з 18 до 22 лютого приймав німецький лікар. Тож зі запланованих 30-ти консультацій Клаус Екснер дав 70.

На тілі свого маленького Сашка відразу після пологів мама Оксана Драбик з Івано-Франківщини нарахувала 25 невусів – це передракові утворення. І от навесні Клаус Екснер видалив їх з дитячих ніжок. Цього разу, приїхавши всьоме, забрав їх і з обличчя.

«Будемо красунчиками! На ніжках в нас вже все погоїлося. Дуже гарно, навіть шрамчиків не видно. Надіємося, що Клаус Екснер знову приїде, і ми вкотре напросимося до них у гості», – поділилася переживаннями мама Сашка Оксана Драбик. Адже ще невуси є на сідничках, плечиках.

Пощастило цього разу і Василькові: добрий німецький хірург прооперував птоз лівого очка – його повіка достатньо не відкривалася.

«Око бачить. Але почав падати зір, бо дитина пішла до школи. Тож більше синочок напружує очко – це вже другий клас у нас. І тому падає зір, бо воно призакрите. Нас прооперували і ми надіємося, що все буде добре», – розповіла мама Василька Тетяна Титар.

І таких операцій хірург мав цього разу 25 за п'ять днів. Загалом лікар приїздить до нас вже п’ятий рік поспіль, іноді по кілька разів. Допомагав дітям і з післяопіковими та гіпертрофічними рубцями. Цього разу навіть дав тренінг нашим пластичним хірургам, які через екран могли стежити за тим, як Клаус оперує жінку, що потребує імплантації грудей.

«Наша мета як багатшої країни допомогти біднішим, які не мають, можливо, заможних родичів, грошей на операції. Тож їздимо в Південну Америку, Азію, Африку», – розповів німецький хірург Клаус Екснер.

Наступного разу, обіцяє хірург, навчить українських лікарів відновлювати втрачене вухо. І це, ймовірно, буде у жовтні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук