Всьому свій час!

Чому АТО а не Війна!

БлогиПавло Нусс , 16 січня 2015 167
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

Давайте поставимо крапку в питанні, яке хвилює українців, і дає привід російській пропаганді маневрувати на європейському та українському інформаційному полі.

І так. Чому українське військово-політичне керівництво не готове на законодавчому рівні визнати російське вторгнення і агресію її терористичних угруповань на сході України війною. Військове вторгнення. Важко не погодиться з тим, що вищими чинами української влади засвоюється політика подвійних стандартів у питанні україно-російського конфлікту. Поза протоколом, і Президент, і секретар РНБО, Прем'єр-міністр і його кабінет, велика частина українського парламенту називає речі своїми іменами, тобто, військову агресію вони називають прямим вторгненням російських військ на територію України, а не терористичними актами. На підтвердження цього є зафіксовані матеріали, де Президентом агресія Росії іменується як Вітчизняна Війна за Незалежність, про позицію секретаря РНБО не доводиться нагадувати, також як і про слова глави уряду, які регулярно у своїх висловлюваннях АТО справедливо інтерпретують на Війну, Вторгнення.

На законодавчому рівні Україна не готова до визнання російської агресії як чи не якісне військове вторгнення (гібридна війна) або війна. У цьому випадку Україна, як суб'єкт міжнародного права і незалежна держава повинна вдатися до самовизначення і відповісти на виклик. Це можливо лише двома сценаріями, які не є, на даний момент, для нас прийнятними: прийняття виклику, відповідно, оголошення Росії війни, відповідно, повномасштабне або континентальне збройне зіткнення, чи капітуляція. Ні перше ні друге не гарантує Україні збереження її цілісності та державності, не кажучи вже про незалежність, не дивлячись на посилені позиції на міжнародному рівні. Для оголошення Росії війни патріотичної армії, дипломатичного переваги та міжнародної підтримки Україні недостатньо. Нам потрібне високоточне і якісне, надсучасне озброєння для того, щоб порівняти сили з агресивним, і потрібно відзначити, мелітарним противником. Ці переваги гарантують нам перемогу і збереження територіальної цілісності, позбавлять українську владу і суспільство маневрувати між бажанням і можливістю.

Визначення Антитерористична Операція - політичний маневр, змушений механізм протидії. Завдяки АТО а не Війні міжнародний валютний фонт продовжує тісну співпрацю з Україною і.т.д і.т.п. Нам потрібно усвідомити, що від частини, не зовсім розсудливою влади, і героїчним збройним силам важко пояснити своєму народу тактичні та стратегічні елементи. Всі ми знаємо, що нашими Західними союзниками з ініціативи українського уряду, парламенту і Президента розглядається питання про надання Україні, у відкритій формі, сучасного озброєння. Закликаю назавжди закрити тему, яка дозволяє дезорієнтувати суспільство і частина глобальної армії. На сході нашої Батьківщини проводиться АТО а не Війна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук