Вздовж Розточчя створять велосипедний туристичний маршрут

Польсько-українські партнери підписали грантовий договір

СуспільствоОрися Шиян, 18 квітня 20186950
110 км велосипедного маршруту ознакують

У Розточанському заповіднику на території України та Польщі прокладуть нові велосипедні маршрути. Цього тижня підписали грантовий договір проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони». Про це повідомляє Асоціація Єврорегіон «Карпати – Україна».

За проектом 110 км Розточанського туристичного велосипедного маршруту ознакують, вздовж нього створять туристичну інфраструктуру. Там мають збудувати 14 альтанок зі станціями обслуговування велосипедів. Передбачено і створення туристичних продуктів ‒ велопробіги, тури, освітні кампанії, еко-пікніки. А у Верещиці запланували будівництво Центру екологічної освіти.

карта Асоціації Єврорегіон «Карпати – Україна» (клікніть для збільшення)

Проект має на меті покращити туристичну інфраструктуру для привабливості транскордонного регіону Розточчя. Його реалізують в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

До проекту залучено 6 партнерів з Львівщини та Люблінського воєводства: Асоціація Єврорегіон «Карпати – Україна», гміна Замость, маршалківське управління Люблінського воєводства, департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Яворівський національний природний парк та Розточанський природний парк.

Як вже інформував ZAXID.NET, з обласного бюджету на проект «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» запланували виділити 80 тис. грн. Також проект отримає 100 тис. грн в межах Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук