Взимку в центральній частині Львова випробують два нові реагенти від ожеледиці та снігу

Якщо у Галицькому районі реагенти будуть ефективними, наступного року їх придбають для інших районів

СуспільствоОльга Гринько, 9 листопада 20186001
У Львові триває підготовка до зими

У Львові проведено підготовчі роботи з очищення міста взимку від снігу. Ще влітку у мерії розповіли про плани відмови від посипання вулиць піском взимку. Розпочати експеримент вирішили з Галицького району.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, за словами Ірини Маруняк, директорки департаменту житлового господарства та інфраструктури, цього року для посипання доріг, хідників та підйомів у Галицькому районі міста буде закуплено два види реагентів. Якщо вони будуть ефективними, наступного року їх придбають і для інших районів.

«Цей рік буде такий випробувальний, подивимось, як себе покаже реагент. Зараз оголошено тендер на закупівлю двох видів реагентів: на 1,5 млн грн — бішофіт, на 2,5 млн грн — кальцій хлорид, який використовують, до прикладу, в аеропортах. В інших районах закуплена піскосуміш», — прокоментувала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, що через велику кількість піску, яка накопичилась у Львові після зими, міський голова Андрій Садовий доручив знайти альтернативні матеріали для посипання вулиць узимку.

Усі фото прес-служби ЛМР

Як повідомили голови усіх районних адміністрацій Львова, до зими місто готове. Райони забезпечені необхідною технікою, піскосумішшю та працівниками. Підприємства готові до роботи в зимовий період.

Зокрема, Шевченківський район забезпечений 24 одиницями техніки: 8 піскорозкидувальних машин, 2 підмітальні машини, 4 підмітальні трактори, 2 грейдери, 3 навантажувачі, 4 машини для вивезення снігу. Також укладено додаткові угоди на використання 4 одиниць підмітальних тракторів. У районній адміністрації повідомляють, що станом на 9 листопада на базі ШРП у залишку є 1403 м3 піскосуміші. Також укладено угоду на постачання у 2018 році тисячі кубометрів піску на 683,7 тис. грн та 204 т солі на 319,4 тис. грн. На сьогодні в районі є 296 двірників і 12 вакансій на ці посади. Цьогоріч для працівників закуплено нові лопати та щітки.

У Франківському районі провели тендер на механізоване прибирання, в якому перемогло Галицьке ШРП, яке й відповідатиме за те, щоби взимку на дорогах району не виникало проблем. ШРП забезпечить район 5 одиницями піскорозкидачів, 2 підмітальними машинами, 9 підмітальними тракторами та 1 грейдером.

«Район має 2000 м3 піскосуміші, якої вистачить на грудень і половину січня. З початком нового року пройде закупівля ще однієї партії піщано-соляної суміші. На території району працюватимуть 494 двірники, ще 32 бракує», — повідомив голова Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин.

ШРП Галицького району має всю необхідну техніку для застосування в зимовий період: 5 піскорозчищувачів, 2 підмітальні машини, 5 тракторів, 2 снігонавантажувальні машини, екскаватор, 5 машин. Сьогодні проведено аукціон на закупівлю 200 т реагентів на 4 млн грн. Угода буде підписана пізніше. Зараз в район поставляють піскосуміш: 1800 тонн піску і 620 тонн солі. Двірників достатньо, але є ще вільні вакансії.

Личаківський район має 20 одиниць необхідної техніки. В кожному ЛКП є по 3 трактори і по 2 машини. У залишку є 1500 м3 піскосуміші. Сьогодні провели тендер на закупівлю 800 м3 піску на 500 тис. грн, сіль купуватимуть окремо. Цієї кількості піскосуміші вистачить на всю зиму. У районі бракує двірників, зараз проводиться набір на вакантні місця.

Для Залізничного району закуплено 200 тонн солі, також є 102 куби піскосуміші та 170 кубів піску. До використання готові: піскорозкидувачі, підмітальні машини, грейдери, 2 трактори, малий трактор для підмітання тротуарів; підготовлено 147 льодоколів, 204 снігові лопати. Району потрібен 41 двірник.

У Сихівському районі до зими готові 23 одиниці техніки, підготовлено 2100 м3 піскосуміші. В районі працює 540 двірників. До слова, як повідомляв ZAXID.NET взимку вулиці у Сихівському районі, за результатами торгів, прибиратиме ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське», власниками якого є брати Богдан і Ярослав Дубневичі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук