Ягодинська митниця забезпечила надходження в Держбюджет 1,1 млрд грн

Економіка20 січня 20114240

19 січня у Ковелі відбулась нарада з підбиття підсумків роботи Ягодинської митниці у 2010 році. Так, за минулий рік надходження до Державного бюджету склали 1 млрд 186 млн грн, а це - на 460 млн більше, ніж у 2009 році. Такого результату вдалося досягти через збільшення обсягів імпорту.

Діяльність митників обговорювалась за участю заступника голови Державної митної служби України Ігоря Тимофєєва, голови облдержадміністрації Бориса Клімчука, голови Ковельської РДА Івана Смітюха та правоохоронців, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Волинської ОДА.

"Державна митна служба України розглядає Ягодинську митницю як одну із найважливіших. В першу чергу - завдяки вдалому розташуванню, кількістю пунктів пропуску та товарообігу, який транспортують через кордон", - сказав Ігор Тимофєєв, аналізуючи роботу митників.

Заступник голови Держмитслужби України поставив ряд завдань на 2011 рік. Насамперед він закликав митників дотримуватись людяності та культури спілкування із громадянами, адже вони - "обличчя держави".

"Чіткою має бути робота із підготовки країни до ЄВРО-2012. Нині триває реконструкція та розбудова другої черги МАПП "Ягодин". Кошти, які передбачені на ці цілі, мають бути освоєні в повному обсязі. Наголошую і на організації спільного українсько-польського кордону", - підкреслив він.

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук роботою митників у 2010 році залишився задоволений: "Результат дає лише системна та злагоджена робота. Кожен з нас виконує свою частину функцій держави. Завдяки вашим показникам контрабанді на Волині - таки стоп. Завдання, які ставить перед вами та виконавчою владою Київ, - виконаємо".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук