«Яндекс.Таксі» обіцяє продовжити роботу у Львові попри ультиматум активістів

ЕкономікаНазарій Тузяк, 26 лютого 201749196
«Яндекс.Таксі» обіцяє продовжити роботу у Львові попри ультиматум активістів
«Яндекс.Таксі» працює у Львові уже понад тиждень. За останні кілька місяців цей онлайн-сервіс виклику таксі почав працювати у кількох містах України - зокрема, у Києві, Харкові, Одесі і Дніпрі

Незважаючи на конфлікти та ультиматум кількох громадських організацій, «Яндекс.Таксі» залишиться працювати у Львові. Такий висновок можна зробити з офіційної відповіді компанії, надісланої на запит ZAXID.NET. У свою чергу лідер Правого сектора Львівщини Тарас Бобанич натякнув, що активісти мають намір добитися припинення роботи компанії будь-якими методами.

«"Яндекс.Таксі" продовжить надавати сервіс у Львові, адже ми працюємо у повній відповідності із законодавством України... Дивно вішати ярлик «російської компанії» через те, де вона була заснована. «Яндекс» фактично є низкою інтернет-сервісів, які не можуть мати політичних чи будь-яких інших поглядів», – йдеться у повідомленні прес-служби «Яндекс.Таксі», надісланій 26 лютого на адресу ZAXID.NET.

У повідомленні також зазначається, що їм відомо про кілька конфліктних ситуацій, які були з водіями «Яндекс.Таксі» у Львові, однак ці випадки, на думку керівництва компанії, не вплинули на роботу таксі.

«Варто уточнити, що у нас немає власних машин або водіїв – в кожній країні чи місті з «Яндекс.Таксі» працюють місцеві таксопарки, тому згадані дії відбувалися у відношенні львівських таксистів. Як би там не було, на роботу сервісу вони не вплинули», – стверджують у «Яндекс.Таксі».

Водночас лідер Правого сектора Львівщини Тарас Бобанич (Хамер) заявив ZAXID.NET, що після оголошення ультиматуму активісти патрулювали місто і не помітили жодної машини «Яндекс.Таксі».

«Вночі наші хлопці патрулювали місто, говорили, що машин «Яндекс.Таксі» не видно. Якщо вони мають якийсь здоровий глузд, то мали б прислухатися до львів'ян і забратися звідси. Але якщо вони проігнорували звернення, то хай пробують далі їздити. Але, як ми вчора й заявляли, ні «Правий сектор» ні «Варта-1», ні «Автомайдан» не будуть брати на себе відповідальності, якщо щодо «Яндекс.Таксі» будуть вчинятися якісь дії», – заявив Тарас Бобанич.

Нагадаємо, що у суботу 25 лютого активісти кількох організацій, серед яких «Правий сектор», та «Варта-1», закликали «Яндекс.Таксі» припинити роботу у Львові, аби уникнути конфліктів із «невідомими патріотами». Керівник «Правого сектору Львівщини» Тарас Бобанич (Хамер) заявив, що до 00:00 25 лютого представники компанії мають покинути територію Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук