Янукович обіцяє податкові канікули для малого та середнього бізнесу до 2016 року

Економіка25 лютого 20111

Податкові канікули для малого та середнього бізнесу триватимуть з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року, - повідомив президент України Віктор Янукович, посилаючись на новий Податковий кодекс.

«Насправді в законі ми виписали, що з 1 квітня 2011 року і до 1 січня 2016 року будуть введені податкові канікули для малого та середнього бізнесу. Ви повинні сьогодні запам’ятати, що закони, які ми приймаємо, їх завжди треба уважно читати», - зазначив Віктор Янукович під час телепередачі «Пряма розмова з країною» 25 лютого, присвяченій підсумкам першого року діяльності Януковича на посаді глави держави.

Таким чином Віктор Янукович відповів на запитання мешканки Хмельницького, чому під час передвиборчої кампанії від обіцяв запровадити податкові канікули для малого та середнього бізнесу, а натомість був прийнятий Податковий кодекс, який таких канікул не передбачає.

Водночас Президент запевнив, що якщо чинний Податковий кодекс не приноситиме сподіваного результату, то завжди буде можливість його «трішки поправити».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук